Yağmur Canlı Duvar Kağıtları

Ücretsiz ekran kağıdı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.1 MB
  • Version 2.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Live Wallpapers and Backgrounds
Sonbahara bürünmüş bir ekran kağıdır istermiydiniz?

Yapılan araştırmalara göre insanların en sevdiği teknolojik cihaz olan cep telefonları onların en fazla zaman geçirdikleri alet olma özelliği taşımaktadır. Bunun ile beraber insanlar bu teknolojik aletleri her zaman kişiselleştirerek kullanmakta ve bundan da büyük zevk almaktadırlar. Sizler de telefonunuza sizi yansıtacak, sizin zevklerinizden bir kaç parça bir şey yerleştirmek istiyorsanız o zaman bu program tam da size göre demektir. Bu konuda bir şeyler yapmak istiyor ve yapmışken de kaliteli olmasını istiyorsanız bu programa hemen sahip olmanız yeterlidir.

Bu harika program içerisinde telefonu elinize aldığınız her an sizlerin içini açacak sizleri rahatlatacak ve sizin zevk anlayışınızı telefonunuza yansıtacak harika gül resimleri bulunmaktadır. Bu resimler içerisinde sürekli bir döngü içinde olup sizi sıradanlıktan kurtaracaktır. Telefonunuzu kişiselleştirmek ve telefonu her elinize aldığınızda mutlu olmak istiyorsanız bu program tam da size göre demektir.

Bu harika özelliklere sahip içerisinde birbirinden güzel onlarca gül resminin bulunduğu bu harika programa hemen sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken şey son derece basit. Şimdi sadece indir butonuna basarak bu harika programın tüm özelliklerine sahip olabilirsiniz. Hadi daha fazla zaman kaybetmeyin. Telefonunuzun ekranını renklendirecek olan bu güllere hemen anında sahip olun.  

Yağmur Canlı Duvar Kağıtları indir